Nemokamas pristatymas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje
Paskambinkite mums +370 6090 5244
Krepšelis
0.00

Krepšelyje nėra produktų.

Krepšelis
0.00

Krepšelyje nėra produktų.

Privatumo politika
 1. Bendra informacija
  • Ši politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos mums pateikiate ir kuriuos tvarkome Jums naudojantis UAB „Euribija“, juridinio asmens kodas 302775811, buveinės adresas Taikos pr. 96, LT-51178, Kaunas (toliau – Mes arba UAB „Euribija“) priklausančia ir valdoma internetine svetaine https://euribija.lt.
  • UAB „Euribija“ gerbia Jūsų privatumą ir saugo Jūsų asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kodėl mes renkame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos naudojame.

 

 1. Duomenų pateikimas
  • Užsakymo ar registracijos formoje Jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ar užsakymą arba apriboti Jūsų galimybes naudotis internetine parduotuve.

 

 1. Registracija
  • Asmeninę informaciją perkant prekes UAB „Euribija“ internetinėje parduotuvėje prašoma nurodyti tik pateikiant užsakymą. Jūsų paskyros duomenis internetinėje parduotuvėje https://euribija.ltadministravimo tikslu naudojame ir tvarkome Jūsų sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas Jums suvedant savo asmens duomenis registruojant naują paskyrą. Jums neužpildžius privalomų registracijos laukų, UAB „Euribija“ negalės sukurti Jūsų paskyros. Pirkėjas mūsų internetinėje parduotuvėje gali pirkti prekes ir vienkartine užsakymo forma.

 

 1. Duomenų saugojimas
  • Jūsų registracijos duomenis mes saugome tol, kol turite galiojančią paskyrą interneto svetainėje https://euribija.lt.

 

 1. Duomenų perdavimas
  • Jūsų asmens duomenis galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, teikiantiems Jūsų UAB „Euribija“ internetinėje parduotuvėjeužsakytų prekių pristatymo ar kitas su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Jūsų asmens duomenis galime perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums administruoti UAB „Euribija“ internetinę parduotuvę ir saugoti joje esančius duomenis.Tokiais asmenimis gali būti duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, debesijos paslaugų teikėjai ir pan.Jūsų asmens duomenys taip pat gali būti pateikiami įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka: Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, Valstybinei mokesčių inspekcijai ar kitiems, teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims.
 2. Baigiamosios nuostatos
  • Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštuinfo@euribija.lt.